Rýz Jan (Hradec Králové 1946)
Automobil, signováno a datováno na podstavci Jan Rýz 2015, nylonové vlákno, celková výška 22 cm (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Rýz Jan (Hradec Králové 1946)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |